Сталі

Компанія HARDOTEC пропонує ефективні рішення для оптимізації промислових конструкцій за допомогою сталей з високим рівнем міцності та твердості, вироблених компанією SSAB (Швеція). До цих сталей насамперед належать HARDOX, STRENX, ARMOX, DUROXITE та TOOLOX.


Сталь HARDOX

Сталь HARDOX


Сталь STRENX

Сталь STRENX


Сталь DUROXITE

Сталь DUROXITE


Сталь ARMOX

Сталь ARMOX



Також слід особливо виділити двошаровий матеріал DUROXITE, який є м’якою сталевою основою, на яку наплавлений шар, що має найвищу твердість і зносостійкість .

Зазначені сталі відрізняються від звичайних сталей більш тривалим терміном служби в умовах великих навантажень та інтенсивної абразивної дії. Область використання цих сталей постійно зростає і не обмежується застосуванням тільки в гірничодобувній, переробній та машинобудівній промисловості. Враховуючи постійне збільшення вартості сировини та енергії, питання економії ресурсів та ефективності обладнання зараз є найбільш актуальними у всіх сферах нашого життя.

Високотехнологічні сталі та наш досвід щодо їх застосування, гарантують нашим клієнтам високу якість продукції, ефективність роботи, а також економію коштів та часу. Ці сталі дозволять при їх використанні значно збільшити термін служби обладнання та машин, скоротити простої та зменшити витрати на ремонт.

Наші фахівці запропонують конструкції виробів, що дозволяють виробити високоефективні рішення завдань, що стоять перед Вами. Ці конструкції можуть бути виготовлені з нашою допомогою та поставлені у вигляді готових виробів.


Вибираючи ХАРДОТЕК Ви обираєте реальну впевненість у виробі.

Код ЄДРПОУ: 36436950

UA | EN



У виробництві деталей використовуємо високоміцні сталі шведського концерну SSAB


Контакти


+380 (67) 473-55-55

[email protected]

65011, Україна, м. Одеса