Виробництво

Виробництво деталей із високоміцних сталей HARDOX та STRENX

Виготовлення виробів з HARDOX

Наше підприємство виробляє різні види виробів із високоміцної сталі HARDOX і STRENX. Робота з цими видами матеріалів передбачає наявність на виробництві технологій, які дозволяють обробляти досить тверду сталь і не змінювати в процесі обробки її структуру. У разі виникнення питань щодо особливостей застосовуваної технології ми маємо можливість користуватися техпідтримкою безпосередньо від фахівців шведського концерну SSAB, виробника сталей HARDOX та STRENX, будучи його офіційним представником на території України.

У виробництві виробів ми застосовуємо такі види технологій:

Плазмове, газокисневе та лазерне різання на машинах з ЧПУ

Обробка на машинах термічного різання з ЧПУ гарантує відповідність розмірів готових деталей та креслення. При виробництві деталей застосовуються технологічні прийоми, що забезпечують мінімальні деформації та втрати металу. Доступ до різних видів різання дозволяє зробити вибір технології, оптимальної для даної товщини та марки.


Гнуття та вальцювання деталей різних габаритів із сталі HARDOX

Застосовуване для цих видів обробки обладнання має бути значно потужнішим, ніж для звичайної сталі. Ця вимога пов’язана з тим, що високоміцні сталі мають високу межу плинності, що у свою чергу вимагає значно більших зусиль для деформації металу. У середньому зусилля згинального обладнання має бути в 3-4 рази вищим, ніж для звичайної конструкційної сталі тієї ж товщини та габаритів.


Правильно-рихтувальні операції

У процесі виготовлення деталей великих габаритів іноді висуваються підвищені вимоги до площинності. Для доведення деталей до необхідних норм за цим показником ми маємо можливість проведення правильно-рихтувальних операцій на багатовалковій листоправильній машині.


Традиційні види механічної обробки

До цих операцій належать: свердління, фрезерування, токарна обробка на універсальних верстатах. Також можливе застосування обробного центру для отримання складних та точних контурів деталей. При обробці сталі HARDOX обладнання та спосіб закріплення заготовки повинні забезпечувати більшу жорсткість. У процесі обробки ми застосовуємо сучасний інструмент, призначений для обробки таких твердих матеріалів як HARDOX.Вибираючи ХАРДОТЕК Ви обираєте реальну впевненість у виробі.

Код ЄДРПОУ: 36436950

UA | ENУ виробництві деталей використовуємо високоміцні сталі шведського концерну SSAB


Контакти


+380 (67) 473-55-55

[email protected]

65011, Україна, м. Одеса