Зносостійкі сталі HARDOX

Пропонуємо до продажу Сталі зносостійкі HARDOX®: 400, 450, 500 Tuf®, Extreme®. Продукція лінійки HARDOX® допоможе вирішити будь-які завдання, пов'язані зі зношуванням.

Сталь HARDOX та її унікальні властивості

Сталь HARDOX на ринку України стає дедалі популярнішою.
Основними критеріями, що визначили таку популярність, стали: високі показники механічних характеристик у порівнянні з іншими сталями. Це насамперед твердість, міцність, стабільність геометричних та фізичних властивостей.


Зносостійкість

Висока зносостійкість сталі Hardox визначається її твердістю. Однак, на відміну від інших марок сталей, вироблених конкурентами, у сталі Hardox® заявлена твердість зберігається не тільки на її поверхні, але й у всьому обсязі. Ця властивість дозволяє їй ефективно протистояти зносу протягом тривалого терміну експлуатації виробів, не змінюючи їх властивостей.


Міцність

Листовий прокат із високоміцної сталі Hardox® виявляє дивовижну стійкість до впливу різноманітного агресивного середовища, приносячи користь як обладнанню,
так і бізнесу наших замовників.

Сталь Hardox® досить в’язка, щоб не тріскати.

Виняткова ударна в’язкість дозволяє виробам із сталі Hardox® витримувати вібрацію, удари, тертя, поштовхи та інші навантаження. Ці вироби легко піддаються будь-якій механічній обробці – згинання, формування, зварювання, проявляючи стійкість до появи та поширення тріщин. В агресивних середовищах, де непередбачувані поломки можуть не тільки завдати істотних матеріальних збитків, але й поставити під загрозу збереження майна та безпеку людей, застосування листового прокату Hardox® зводить всі ці ризики до мінімуму, оберігаючи обладнання від виходу з ладу.


Конструкційні властивості

Ударна в’язкість: Саме в цьому полягає принципова відмінність листового прокату із сталі Hardox® від звичайної, нехай навіть зносостійкої сталі. Саме тому сталь Hardox® можна використовувати також у металоконструкціях. Вона досить легко піддається згинання, формування, зварювання, не втрачаючи унікальних властивостей. Поряд з високою межею плинності, ця особливість дозволяє виготовляти зі сталі Hardox® вироби в яких суттєво знижено власну вагу, що зрештою підвищує їхню конкурентоспроможність, даючи можливість збільшити корисне навантаження.

ДокументиВибираючи ХАРДОТЕК Ви обираєте реальну впевненість у виробі.

Код ЄДРПОУ: 36436950

UA | ENУ виробництві деталей використовуємо високоміцні сталі шведського концерну SSAB


Контакти


+380 (67) 473-55-55

[email protected]

65011, Україна, м. Одеса