Гнуті профілі

Гнуті профілі

Гнуті профілі зі сталі STRENX для транспортних засобів
https://hardotec.com/wp-content/uploads/1_gnut-profili.jpg
https://hardotec.com/wp-content/uploads/2_gnut-profili.jpg

Гнуті профілі

Title:

Description:

Сталь STRENX є відносно новим поколінням у лінійці високоміцних сталей від компанії SSAB. Всі марки цієї сталі мають високу якість поверхні та показники площинності. Межа плинності високоміцної сталі STRENX становить від 600 до 1300 Мпа., в залежності від її марки. Поділ за параметрами міцності дозволяє нашим замовникам вибрати оптимальну марку сталі STRENX відповідно до призначення кінцевого виробу. Застосування STRENX є особливо ефективним для різних транспортних засобів, для яких актуальне збільшення корисного навантаження за рахунок зниження власної ваги: ​​вантажопідіймальні крани, трейлери, причепи, вагони, лісовози, сільгоспмашини.

На фото представлені гнуті швелери із сталі STRENX, виготовлені для комплектації несучих конструкцій автомобільного причепа-контейнеровозу. Застосування високоміцної сталі STRENX дозволило значно знизити свою вагу, поліпшивши конкурентоспроможність виробу.

Наша компанія розгляне заявки на виготовлення гнутих профілів: швелерів, куточків та інших виробів із застосуванням згинання та високоточного різання.


Вибираючи ХАРДОТЕК Ви обираєте реальну впевненість у виробі.

Код ЄДРПОУ: 36436950

UA | ENУ виробництві деталей використовуємо високоміцні сталі шведського концерну SSAB


Контакти


+380 (67) 473-55-55

[email protected]

65011, Україна, м. Одеса